sie 07

Idealny dom w górach do wynajęcia

Wielbiciele górskich krajobrazów uważają, że beskidzkie czy tatrzańskie pejzaże zostawiają daleko w tyle nadmorskie widoki i wakacje na jeziorach. Nie bez powodu góry cieszą się powodzeniem i przyciągają turystów praktycznie przez cały rok. Urlop czy weekendowy wypad w góry to nie tylko białe szaleństwo, ale również letnie lub jesienne spacery wzdłuż licznych szlaków.

Fot: http://domzwidokiem.com/

Fot: domzwidokiem.com

Na turystów i wędrowców rozkochanych w górach czeka wiele możliwości, jeśli chodzi o zakwaterowanie, noclegi. Od górskich schronisk, przez kwatery, pensjonaty po luksusowe hotele. Ale dla wielu osób najlepszym rozwiązaniem jest oryginalny, drewniany dom w górach do wynajęcia. Na własne potrzeby, dla rodziny, grupy przyjaciół czy też dla samotnego wędrowca.

Beskid Sądecki to zdecydowanie jeden z piękniejszych regionów w Polsce. Nic więc dziwnego, że co roku i o każdej porze przybywają tu zarówno wielbiciele pieszych wypraw, jak i ci, którzy w górach szukają ciszy, spokoju czy inspiracji. Można śmiało powiedzieć, że prawdziwy góralski dom to wręcz idealne miejsce dla każdego. Szukając właśnie takiej wyjątkowej urlopowej przystani warto zainteresować się malowniczą miejscowością, jaką jest Piwniczna Zdrój nad Popradem, bo właśnie tu mieści się piękny Dom z Widokiem.
Jest to naprawdę dom co się zowie – prawdziwie góralski, zbudowany z bali. Jednocześnie zapewnia wszelkie wygody. Od przytulnych sypialni przez w pełni wyposażoną kuchnię po nieodzowne dziś udogodnienia, takie jak telewizor, DVD, niezbędne AGD. Okazały, ponad stumetrowy Dom z Widokiem to wymarzone miejsce dla rozbawionej grupy przyjaciół i dla rodzin z kilkoma pociechami. Chwalą go sobie również artyści szukający spokoju i inspirujących „okoliczności przyrody”.

Fot: domzwidokiem.com

Fot: domzwidokiem.com

Dom z Widokiem to oczywiście niezapomniane i niezrównane krajobrazy. Jakby nie patrzeć Piwniczna Zdrój leży nad pięknym Popradem. Widok za oknem zachwyca, zapiera dech i dodaje sił – zieleń, góry, rzeka, spokój i cisza… czegóż można chcieć więcej od prawdziwego domu w górach do wynajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.