wrz 18

Kursy języka dla podróżnika

Podróże kształcą, podróże zbliżają, bawią, uczą i pozwalają poznawać świat oraz ludzi. Można powiedzieć, że dziś świat stoi przed nami otworem, a i my chętnie widzimy u nas turystów z zagranicy. Poza atrakcjami turystycznymi, ładną pogodą ważne są właśnie tzw. kontakty międzyludzkie. A przecież nic tak nie zbliża ludzi jak rozmowa. Aby rozmawiać i rozumieć się w czasie dalekich podróży niezbędna jest znajomość języka.

Fot: speak-up.pl

Fot: speak-up.pl

Wiadomo, że nie każdy jest poliglotą, nie wszyscy władamy kilkunastoma językami, tak aby swobodnie konwersować w Grecji, Francji, Meksyku czy w Egipcie. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że również ciekawość świata, bliskich i dalekich zakątków, sprawia, że coraz chętniej uczestniczymy w kursach językowych. Przy czym nie da się ukryć, że to właśnie uniwersalny, międzynarodowy język angielski, cieszy się największym, zainteresowaniem.

Fot: shutterstock

Fot: shutterstock

Warunkiem koniecznym, aby swobodnie rozmawiać na każdym krańcu świata, jest oczywiście znajomość angielskiego. Pamiętajmy jednak, że kursy językowe nie należą do najtańszych, są też czasochłonne. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby wybrać dobą, skuteczną szkołę językową. Niewątpliwie szkoły Speak Up to placówki już od lat cenione za skuteczność i metodykę. Za indywidualne podejście i zajęcia multimedialne, online, żywe dyskusje i ofertę skrojoną na miarę. Dla osób, którym marzą się urocze pogaduszki czy błyskotliwe dialogi w czasie podróży, atutem jest też szeroka dostępność do lokalnych filii Speak Up.
Doskonałą ilustracją i potwierdzeniem mogą być np. kursy angielskiego w Zielonej Górze w tutejszej placówce (http://speak-up.pl/pl/szkoly-angielskiego/zielona-gora). Mieści się w dobrym, dostępnym punkcie miasta i zapewnia najnowocześniejsze i skuteczne metody nauczania.
A zatem warto zakasać rękawy, zajrzeć do portfela i w następną podróż wyjechać z zasobem słów znacznie przekraczającym standardowe „Do you speak english?” czy „I don’t speak english”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.