paź 13

Praktyczne doładowania pre paid przez internet

Wiele osób nazywa telefony komórkowe, smartfony swoistą smyczą, dzięki której albo przez którą, zawsze jesteśmy na wyciągnięcie ręki, dostępni. Oczywiście możemy się buntować przeciwko takiej specyficznej formie kontroli, niemniej jednak większość z nas zabiera „komórkę” niemalże wszędzie, również na urlop. A skoro już z czegoś korzystamy, warto szukać rozwiązań wygodnych i praktycznych. Takich jak np. doładowania pre paid (kliknij).

młoda dziewczyna robi zdjęcie telefonem dzięki łatwym doładowaniom pre paid

Fot: Shutterstock

Zgodnie z nazwą pre paid oznacza rodzaj przedpłaty. W przypadku usług związanych z telefonią komórkową jest to opcja bardzo praktyczna i prosta w obsłudze. Wręcz idealna dla osób, którym zdarzają się problemy z kontrolą wydatków. W przypadku usługi i doładowań pre paid nie ma możliwości „wydzwonienia” więcej niż mamy na koncie. Korzystając z abonamentu mamy z góry ustaloną, stałą opłatę, a wszystko co ponad, dodatkowo obciąża konto.

ikona telefonu z doładowaniem pre paid

Fot: doladowania.orange.pl

Aby skorzystać z usługi pre paid wystarczy kupić tzw. starter i… właściwie to wszystko. Potem jedynie wybieramy wartość doładowania pre paid i można dzwonić, wysyłać oraz ściągać. Na plus zalicza się także szeroka rozpiętość kwot doładowania. W przypadku sieci Orange zaczynamy już od 5 złotych, ale możemy zasilić konto nawet o 200 zł.

doładowania pre paid tabela cen

doladowania.orange.pl

Bardzo wygodną formą są doładowania pre paid przez internet, szczególnie, że często wiążą się z atrakcyjnymi promocjami. Na przykład abonenci Orange do każdego doładowania otrzymują dodatkowe 10% na połączenia, a przy najwyższych wartościach (100 i 200zł) również konkretną kwotę do wykorzystania.
Nie mówiąc już o tym, że możliwość doładowania online to idealne rozwiązanie podczas urlopu. Nie musimy szukać salonu firmowego, sklepu, kiosku czy innej placówki, w której kupuje się doładowania pre paid. Wystarczy dostęp do internetu i mniejsza albo większa kwota na rachunku bankowym.

Co jeszcze przemawia za internetowym zasilaniem naszych smartfonów? Przede wszystkim kwota doładowania jest od razy doliczana do salda na karcie. Nie musimy wpisywać żadnych kodów, numerów, haseł. Opcja jest dostępna przez 7 dni w tygodniu i całą dobę. Z takiego zasilenia konta mogą korzystać również osoby posiadające abonament i ofertę typu mix.
Doładowania pre paid dostępne są na stronie doladowania.orange.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.