mar 16

W Ciechocinku, tam gdzie Park Zdrojowy…

Ciechocinek – najbardziej znana miejscowość uzdrowiskowa w Polsce. Kurort ceniony ze względu na wyjątkowy mikroklimat, słynne źródła solankowe oraz wspaniały Park Zdrojowy. Z drugiej strony Ciechocinek niesłusznie ma etykietę miasteczka, do którego tłumnie przybywają jedynie leciwi kuracjusze odwiedzający ulubione sanatoria.

Fot:ciechocinek.pl

Fot:ciechocinek.pl

Tymczasem Ciechocinek i słynny Park Zdrojowy to również miejsca takie jak Villa Park Med&Spa. Oczywiście lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego jak najbardziej zobowiązuje. A zatem Villa Park to miejsce, w którym kompleksowo i nowocześnie zadbamy o zdrowie, wygląd, samopoczucie. Med&Spa w nazwie ośrodka najlepiej oddaje charakter tego obiektu. Spędzimy tu wyjątkowy czas w nowoczesnych gabinetach, na basenach, w jacuzzi w Saltaris SPA, pod wprawnymi dłońmi najlepszych masażystów, kosmetologów. Na uwagę zasługuje również możliwość skorzystania z bardzo skutecznej terapii manualnej KMI.

Fot:villapark.pl

Fot:villapark.pl

Pobyt w Ciechocinku w Villa Park to również zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Obiekt hotelowy oferuje kompletnie wyposażone pokoje, apartamenty o bardzo wysokim standardzie. Można również wybrać kameralne budynki – apartamentowce dla singla, pary i rodziny z dziećmi.
Jak przystało na Ciechocinek w Villa Park Med&Spa doświadczamy kompleksowego podejścia do zdrowia i przyjemności. Na gości czeka więc również doskonałe menu. Można też skorzystać z szczegółowo opracowanego planu dietetycznego – dla zdrowia i szczupłej sylwetki.

Ciechocinek to z pewnością wyjątkowe miejsce na uzdrowiskowej i turystycznej mapie Polski. Niesłusznie uważane przez niektórych za nieco przebrzmiałą turystyczną atrakcję. Ale miejsca takie jak Villa Park Med&Spa to najlepszy dowód na to, że do Ciechocinka warto przyjechać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.