kw. 18

Weekend ze spadochronem…

Parafrazując tytuł znanej powieści można powiedzieć, że relaks niejedno ma imię. Poza tradycyjnymi, popularnymi formami takimi jak wyjazd na łono natury, egzotyczna wycieczka czy wypad do kina, warto również poszukać niebanalnych pomysłów. Szczególnie, jeśli marzy nam się odrobina (albo większa dawka) mocnych wrażeń, niezapomniany weekend czy emocjonujące popołudnie. Przed nami coraz cieplejsze dni, za chwilę długi, majowy weekend. W tym czasie godną uwagi propozycją może być np. skok ze spadochronem.

fot: www.katalogmarzen.pl

fot: www.katalogmarzen.pl

Zapewne wielu osobom wystarczają jedynie zdjęcia śmiałków skaczących ze spadochronem. W końcu nie wszyscy marzymy o sporej dawce adrenaliny czy podziwianiu miast i lasów z lotu ptaka. Jeśli jednak skok ze spadochronem wzbudza raczej ekscytację niż obawy, warto zainteresować się możliwościami w tym zakresie i zaplanować chociażby najbliższy długi weekend albo któryś z nadchodzących pogodnych, letnich dni. Bardzo ciekawe propozycje na niebanalne przeżycia znajdziemy w serwisie Katalog Marzeń. Oczywiście skok ze spadochronem to tylko jedna z wielu możliwości, ale trzeba przyznać, że niezwykle kusząca (szczegóły oferty znajdziesz tu – skok ze spadochronem).

Na skok spadochronowy można zdecydować się nawet jeśli miałby to być absolutny debiut. Wystarczy wybrać opcję, jaką jest skok w asyście instruktora. Można również upamiętnić ten niezwykły wyczyn, decydując się na skok z rejestracją wideo. Wymarzony weekend we dwoje ma być inny, wyjątkowy, niepowtarzalny? Nic prostszego – Katalog Marzeń to m.in. skok dla dwojga, dostępny w kilku miastach (np. Łódź, Warszawa, Częstochowa czy Trójmiasto). Można także zaplanować caływeekend z wymarzonym katalogiem. Wówczas skok stanowi swoisty wielki finał niezapomnianego weekendu.

A co jeśli skok ze spadochronem okaże się naprawdę fascynującym i wspaniałym przeżyciem, a po weekendzie pozostanie niedosyt? Warto zainteresować się wówczas opcjami takimi jak kurs spadochronowy, a potem może kurs AFF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.