sty 30

Winogronowe spa na Mazurach?

winogronaChoć Spa jest nazwą znanego uzdrowiska w Belgii, dziś określenie to oznacza ośrodki, miejsca, w których można zrelaksować się, zadbać o urodę, samopoczucie i zdrowie. Zgodnie z pochodzeniem nazwy, od uzdrowiska pełnego gorących źródeł, spa to przede wszystkim dobroczynne działanie wody na nasz organizm, wygląd i kondycję. Na szczęście nie trzeba jechać aż do belgijskiego kurortu, aby skorzystać z dobrodziejstwa, kąpieli, masaży itp. Spa na Mazurach to z pewnością doskonały pomysł na dzień relaksu, walentynkowy czy jubileuszowy prezent albo romantyczny weekend we dwoje.

 

Głęboczek Vine Resort & Spa to wręcz wymarzone miejsce na taki pobyt.  Doskonale czują się tu osoby, które chcą oderwać się od codziennych obowiązków i zregenerować, jak również pary, małżeństwa czy przyjaciółki. Do malowniczego spa na Mazurach można także przyjechać z małymi dziećmi i nastolatkami, ze względu na malownicze położenie, atrakcje w okolicy oraz pakiety zabiegów dla młodej skóry i atrakcje dla najmłodszych.

Vine Spa Głęboczek idealnie łączy skarby natury z osiągnięciami nauki i technologii. Zgodnie z nazwą stosuje się tu m.in. preparaty, kosmetyki oparte o prawdziwy skarbiec mikroelementów zawartych w winoroślach. To luksusowe Spa na Mazurach znane jest także z zastosowania doskonałych, profesjonalnych produktów Happy More Skin. Linia jest dedykowana najbardziej wrażliwej skórze, przywraca świeżość, jędrność i młodzieńczy wygląd. Wielbiciele relaksu i regeneracji w stylu Spa mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów albo wybrać interesujące ich zabiegi – kąpiele, masaże, saunę, aromaterapię itp. Niewątpliwie Głeboczek Vine Resort & Spa to doskonały pomysł na romantyczny weekend we dwoje, rodzinny wyjazd,  a nawet na wyjątkowy wieczór panieński. Dodatkowym atutem jest okolica – Mazury, które słusznie pretendowały do miana jednego z cudów natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.