mar 15

Z miłości do zdrowego jedzenia – obiady czwartkowe

źródło: www.obiadyczwartkowe.pl/

źródło: www.obiadyczwartkowe.pl/

Zdrowe odżywianie się nie jest dziś żadną fanaberią. To styl życia, do którego zachęcają nas i lekarze i dietetycy. Wbrew pozorom, nawyk zdrowego odżywiania można wyrobić w sobie w każdej chwili. Nie jest to takie trudne, jak się niektórym wydaje. Metodą małych kroczków (taką stosowałam ja) można zdziałać naprawdę wiele. A chyba nie muszę Wam mówić, jak wiele zyskacie porzucając niezdrowe jedzenie na rzecz zdrowego, lekkostrawnego, dietetycznego. Dziś gdzie się nie ruszymy tam wszyscy poruszają temat zdrowego odżywiania się. Z każdej strony słychać o nowych wynalazkach, które przyspieszają materię, pomagają spalić tkankę tłuszczową, zwalczają wzdęcia i inne niedogodności. O zdrowym żywieniu i aktywnym stylu życia bardzo dużo mówi się także podczas Czwartkowych Obiadów, które w ostatnim czasie urosły do rangi szalenie ważnych spotkań.

Modne spotkania – obiady czwartkowe

Obiady czwartkowe to cykl spotkań poświęconych zdrowemu stylowi życia i zdrowemu odżywianiu się (kliknij). Ich organizacją od kilku już lat zajmuje się firma Philipiak Milano, która na zdrowym jedzeniu i gotowaniu zna się jak mało kto. Celem tego typu spotkań jest propagowanie tematyki zdrowotnej, edukowanie i kształtowanie postaw, w których priorytetem jest dbałość o zdrowie. Goście obiadów czwartkowych to znane osobistości ze świata filmu, teatru, sportu i kultury. Merytoryczną opiekę nad spotkaniami sprawują warszawscy dietetycy. Obiady te mają miejsce w prestiżowych warszawskich restauracjach, między innymi w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Każdemu z takich Obiadów przyświeca dobroczynny cel. Znani i lubiani składają autografy na pamiątkach, które są następnie licytowane na dobroczynne cele.

Aby dowiedzieć się więcej o wspomnianym cyklu spotkań oraz o poruszanych na nich tematach prozdrowotnych, warto sprawdzać na bieżąco ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.