wrz 25

Zaplanuj podróż z Lufthansą

Dobrze zorganizowany urlop, wycieczka, podróż to co najmniej połowa sukcesu. Reszta zależy m.in. od pogody, towarzystwa, czyli w dużej mierze od czynników, na które nie bardzo mamy wpływ. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, co zaplanować możemy. Szczególnie, że nie jest to trudne zadanie, chociażby za sprawą takich rozwiązań jak nowa propozycja Luhthansy – wirtualny przewodnik.

Fot:lufthansa.com/pl

Fot:lufthansa.com/pl

Jak wiadomo Lufthansa to jeden z wiodących przewoźników, z którym podróżujemy praktycznie po całym świecie. Tym bardziej atrakcyjnie zapowiada się Lufthansa Travel Guide – nowy, wirtualny przewodnik, który uwzględni wszystkie kierunki obsługiwane przez te linie. A trzeba wiedzieć, że jest się czym pochwalić – niemiecki przewoźnik to aż 200 destynacji na całym świecie.

Przewodnik Lufthansy będzie dostępny bezpłatnie, zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Dla wygody użytkowników i przejrzystości informacji Lufthansa Travel Guide to połączenie tradycyjnej formy przewodnika z nowoczesną technologią oraz interaktywną prezentacją. Planując podróż będzie można poznać każde z miast, do których latają maszyny Lufthansy. Prezentacja rozpoczyna się od interaktywnej mapki, która zawiera m.in. główne atrakcje, kluby, restauracje oraz wyświetla aktualną listę ciekawych wydarzeń. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem będą się cieszyły rekomendacje, opracowania i artykuły, a także oryginalny kącik „Crew Tip” czyli Porady Załogi. Znajdziemy tu opisy ulubionych miejsc członków załogi Lufthansy. Oczywiście nie może zabraknąć informacji praktycznych dotyczących podróży, lotnisk oraz organizacji pobytu, przejazdów różnymi środkami transportu (door to door planner)
Zwolennicy portali społecznościowych będą mogli udostępniać wybrane miasta na Facebooku oraz znaleźć wśród znajomych osoby, które również je odwiedzały.
Serwis został opracowany w wersji anglojęzycznej i w wersji niemieckiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.