lip 09

Zrób selfie i leć do Nowego Jorku

Amatorzy i amatorki fotografii typu selfie, często spotykają się z żartami na swój temat. A przecież auto-fotki robią sobie wszyscy – młodsi i dorośli, celebryci i tzw. zwykli internauci. Tym razem w Internecie można całkiem nieźle wyjść na zdjęciach typu selfie – dosłownie i w przenośni. Do zabawy w autora kreatywnych fotek zapraszają linie lotnicze LOT.

Fot:http:www.lot.com/pl

Fot:http:www.lot.com/pl

Nowy konkurs organizowany przez PLL LOT jest skierowany zarówno do „zawodowców” w zakresie selfie, jak również absolutnych debiutantów. Zapewniając naprawdę odLOTowe nagrody, linie zapraszają do udziału w zabawie – konkursie wakacyjnym, który dotyczy imponujących Dreamlinerow. Nieważne czy masz na koncie setki fotek wykonanych przed lustrem czy po raz pierwszy staniesz przed własnym obiektywem. Liczy się fascynacja kultowym Boeingiem 787 i kreatywność.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęć inspirowanych Dreamlinerem, zdjęć typu selfie oczywiście. Aby poddać się ocenie internautów i powalczyć o nagrodę, należy umieścić selfie na swoim na profilu Instagram, oznaczając hashtagami #FlyTheDream i #FlyLOT. Oczywiście nie muszą być to zdjęcia na pokładzie maszyny czy na jej tle. Liczy się pomysł, poczucie humoru i wykorzystanie wizerunku oraz materiałów na temat Dreamlinera.

Warto również podkreślić, że naprawdę jest o co powalczyć. Główna nagroda prezentuje się bardzo atrakcyjnie – jest to przelot dla dwóch osób, w tę i z powrotem na trasie Warszawa – Nowy Jork, oczywiście na pokładzie Dreamilnera. Druga i trzecia nagroda nie są już tak imponujące – model żywiczny samolotu Boeing 787 Dreamliner w skali 1:100 oraz zestaw gadżetów LOT plus zwiedzanie Boeinga dla laureatów Ale oceniają i wybierają internauci, zwycięstwo daje największa ilość głosów pod zdjęciem, co niewątpliwie jest nie lada satysfakcją dla wielbicieli selfie. Zdjęcia będą opublikowane w aplikacji na oficjalnym profilu LOT na Facebooku, a konkurs potrwa do końca lipca 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.