wrz 17

Angielski w podróży – warto się uczyć

Nie da się ukryć, że znajomość języków obcych jest cenną umiejętnością w czasie podróży zagranicznych. Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłyby swobodne konwersacje po francusku w Paryżu, w języku Goethego w Berlinie czy też z właściwym Włochom temperamentem w Mediolanie. Poliglotów co prawda dziś nie brakuje, ale tak naprawdę w wielu miejscach na całym świecie porozumiemy się dziś po angielsku.

para turystów

Znajomość angielskiego przydaje się w podróży
Fot: Shutterstock

Znajomość angielskiego to dziś niemalże codzienność, dla wielu osób jest to drugi, po ojczystym język, jakim się swobodnie porozumiewają. Na pewno sprzyja temu wprowadzenie edukacji językowej – angielski jest obowiązkowym przedmiotem na każdym etapie nauczania. Wiadomo jednak, że na lekcjach w podstawówce czy gimnazjum trudno budować doskonałą znajomość gramatyki i swobodę konwersacji. Dlatego największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia dodatkowe, dobre szkoły językowe.
Jedną z takich renomowanych „marek”, na konkurencyjnym rynku edukacyjnym, jest na pewno SpeakUp. Główne atuty to skuteczna metoda nauczania, atrakcyjne zajęcia, indywidualne podejście do nauczania oraz rozbudowana sieć placówek, zapewniających tak samo wysoki poziom i gwarantowane efekty w każdej ze szkół.

poizom nauczania

Nauka na różnych poziomach zaawansowania
Fot: speak-up.pl

Co prawda sezon urlopowy już za nami i po raz kolejny jakoś poradziliśmy sobie podczas letnich wojaży. Ale może warto wykorzystać czas do następnego lata albo do zimowych ferii na naukę języka lub „podszlifowanie” umiejętności w tym zakresie. Jeśli tak, SpeakUp może być optymalnym wyborem. Dopasujemy tu rodzaj zajęć, godziny spotkań i formułę nauczania do różnych kryteriów wyboru. Możemy zacząć od podstaw albo doskonalić się i poszerzać wiedzę. Dostępne są kursy w grupach i zajęcia indywidualne. Jeśli doba jest zawsze zbyt krótka – można wybrać zajęcia online. Dodajmy do tego kluby dyskusyjne, kursy branżowe i przygotowujące do egzaminów oraz zaplecze multimedialne i wsparcie metodyka. Nic dziwnego, że szkoła gwarantuje osiągnięcie zakładanych rezultatów.

metoda

Fot: speak-up.pl

Warto wiedzieć, że placówki z logo SpekUp znajdziemy niemalże w każdym większym mieście, a dostęp do zajęć online pozwala na naukę praktycznie wszędzie. W Opolu szkoła mieści się w znanej galerii Kaskada i zaprasza na zajęcia od rana do wieczora. Jeśli chcesz poznać lepiej gramatykę, podyskutować z nienagannym brytyjskim akcentem, doskonalić swój język angielski Opole zaprasza do nowoczesnej placówki i zapewnia kompleksową ofertę w tutejszej szkole SpeakUp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.