kw. 08

Ciechocinek – tradycja i nowoczesność

Ciechocinek. Uzdrowiskowy symbol, przez niektórych nadal kojarzony z ławeczkami zajętymi przez leciwych kuracjuszy, popijających lecznicze wody. Na szczęście w tym niezwykłym mieście czas nie zatrzymał się w nieco siermiężnych latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Dlatego malowniczy Ciechocinek to obecnie miejsce dla każdego. Od młodzieży, po osoby poszukujące relaksu i zdrowego wypoczynku na najwyższym poziomie.

Fot: ciechocinek-uzdrowisko.pl

Spa w Ciechocinku Fot: ciechocinek-uzdrowisko.pl

Ciechocinek i kultowy Park Zdrojowy to dziś także takie miejsca jak Villa Park Med & SPA. Hotel, który otwiera przed gośćmi niezwykłe możliwości. Poczynając od komfortowych pokojów i apartamentów, przez doskonałe kulinaria i zdrowe diety po rytuały i zabiegi w Instytucie MED.&SPA.

Ciechocinek i Villa Park Med & SPA to miejsce, w którym spokój, relaks i zabiegi dla ciała oraz ducha, znajdzie zabiegana bizneswoman albo przepracowany biznesmen. Odpoczną tu seniorzy i przyszłe panny młode. To wymarzone miejsce dla zakochanych, nowożeńców i dla rodziny z radosną gromadką dzieci. Ciechocinek szybko przestanie kojarzyć się z wieczorkami tanecznymi w sanatoriach. Od pierwszych chwil w Villa Park Med & SPA będzie miejscem, w którym dzieci świetnie się bawią, a dorośli korzystają z atrakcji takich jak zabiegi SPA, terapia manualna KMI. Mogą również zrelaksować się w Saltaris Spa, czyli np. w słynnym basenie solankowym, tężni, jacuzzi albo na leżankach ceramicznych w Parku Zdrojowym.

Fot: villapark.pl

Fot: villapark.pl

Ciechocinek w wydaniu Villa Park Med & SPA trafia do serca także przez żołądek. Oczywiście smacznie, zdrowo i dietetyczne. Na pewno warto wypróbować jedno albo dwutygodniowe pobyty z programem żywieniowym, który w niezwykły sposób dodaje sił i odejmuje kilogramów.

Mikroklimat i uzdrowiskowy charakter Ciechocinka jest doskonałą oprawą i wsparciem dla atrakcji i zabiegów, z których warto skorzystać podczas pobytu w Villa Park Med & SPA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.