cze 08

Czarterowe loty z 4You Airlines

Biura podróży dość często decydują się na współpracę z liniami lotniczymi, a rejsy czarterowe to dla turystów atrakcyjna, korzystna ekonomicznie i wygodna opcja. Tour operatorzy zawierają umowy z przewoźnikami lotniczymi albo, jak biuro Alfa Star, niemal dosłownie biorą stery we własne ręce.

fot:www.eurolot.com

fot:www.eurolot.com

Alfa Star od lat organizuje urlopowe wyjazdy, wycieczki. Oferuje klientom najpopularniejsze kurorty w tak malowniczych regionach jak Egipt, Turcja, Grecja czy Tunezja. Pojawienie się na rynku usług turystycznych spółki 4You Airlines (założonej przez właścicieli biura), to kolejna interesująca propozycja dla amatorów zagranicznych wojaży. Zgodnie z zapowiedziami 4You Airlines zaoferują przeloty na pokładzie trzech Airbusów A320, z których każdy zapewnia miejsca dla 180 pasażerów. Atutem mają być również konkurencyjne ceny oraz naprawdę korzystny stosunek kosztów przelotu do jakości usług. Samoloty nowych linii będą obsługiwać rejsy w atrakcyjnych, urlopowych kierunkach, startując z dziewięciu miast – Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Rzeszowa oraz Bydgoszczy.

W pierwszej fazie działalności spółka podjęła współpracę z liniami Eurolot, które mają pełne uprawnienia do prowadzenia działalności lotniczej. Eurolot będzie oficjalnym przewoźnikiem do czasu uzyskania przez 4You Airlines certyfikatu AOC i koncesji na działalność czarterową. Dla potencjalnych pasażerów istotna jest zapewne informacją, że rejsy będą dostępne dla klientów różnych biur podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.