gru 07

Czas rozpocząć zimowy sezon turystyczny!

Za nami barbórkowe święto i mikołajki, rozpoczął się grudzień, pora więc na inaugurację zimowego sezonu turystycznego. Nadchodzący weekend to szansa na wyjątkowo atrakcyjny pobyt w Zakopanem oraz w czeskim Szpindlerowym Młynie. Właśnie te popularne ośrodki, otwierają uroczyście i z fasonem sezon 2013/2014.

fot.szymoszkowa.pl

fot.szymoszkowa.pl

Zakopane to miejsce, które nie wymaga specjalnej rekomendacji, co roku przyjeżdża tu wielu amatorów narciarstwa. Weekend 14-15 grudnia będzie szczególnie atrakcyjny – z okazji otwarcia zimowego sezonu, rusza weekendowa akcja „Zakopane za pół ceny”. Specjalną promocją objęte będą m.in. ceny za korzystanie ze stoków narciarskich czy wizyty w muzeach. A zatem coś dla ciała i coś dla ducha. Dodatkowe atrakcje to zaplanowane na 14 grudnia pierwsze z czterech zawodów w narciarstwie alpejskim o Puchar Zakopanego, które odbędą się na Polanie Szymoszkowej. Ponadto 15 grudnia rusza miasteczko Apres Ski, położone w okolicach Krupówek. Warto wiedzieć, że udział w weekendowej obniżce cen zapowiedziały także niektóre obiekty noclegowe.

Sezon zimowy rozpocznie również czeski Szpindlerowy Młyn, tu atrakcje rozpoczną się już w piątek 13 grudnia i potrwają do niedzieli. Na najbliższy weekend zaplanowano m.in. niższe ceny za skipass, bezpłatne szusowanie dla najmłodszych, atrakcyjne karnety i szersze trasy zjazdowe. Sobota w Szpindlerowym Młynie to dzień dla rodziny. Dla maluchów, nastolatków i rodziców zaplanowano zawody, dyskoteki, pokazy mody, fajerwerki oraz Kässhborer Show – jazdę synchroniczną ratrakami i skuterami. Na nadchodzący sezon ośrodek oferuje nowe rodzaje karnetów, np. karnet zwrotny, przenośny, a także „10 dni w sezonie”, „15 dni w sezonie” – do wykorzystania przez cały sezon. Szpindlerowy Młyn zaprasza również na poszerzoną trasę zjazdową (czarną i czerwoną) na Medvedinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.