sty 18

Dania Gourmet Perle w kocim ekwipunku

Zimą to czas wyjazdów rodzinnych – ferie, weekendowe wycieczki, urlopowe eskapady. Wielu miłośników zwierząt nie wyobraża sobie udanego wypoczynku bez ukochanego czworonożnego pupila. Choć w domu, na co dzień koty wymagają zdecydowanie mniej zachodu niż psy, wyjazd z tymi zwierzakami bywa wyzwaniem. Przede wszystkim dlatego, że bardzo przywiązują się do swojego domu. Niemniej jednak nie jest to niemożliwe, jeśli tylko dobrze zorganizujemy kocią podróż i ekwipunek.

kot je gourmet perle

Fot: Shutterstock

Jednym z istotnych aspektów jest na pewno menu pupila. Zmiana diety w czasie urlopu czy nawet tylko na weekend to nie najlepszy pomysł. Na szczęście dziś wiele osób żywi swoje zwierzaki gotowymi, zbilansowanymi karmami, które są konfekcjonowane w niewielkich, poręcznych opakowaniach. Co prawda posiłki takie jak np. Gourmet Perle można kupić w wielu sklepach, niemniej jednak warto zabrać odpowiedni zapas. Nigdy nie wiadomo, czy kupimy ulubiony przysmak naszego pupila, a koty potrafią być naprawdę wytrawnymi i wybrednymi smakoszami.

kocia karma na talerzyku

Fot: gourmet-kot.pl

Gotowe karmy, takie jak Gourmet Perle. Trzeba bowiem pamiętać, że koty mają nie tylko wysublimowane podniebienie i swoje ulubione smaki. Przede wszystkim ich codzienna dieta musi dostarczać odpowiednie ilości białka, tłuszczy, witamin, minerałów oraz węglowodanów. Nasze domowe, puszyste kotki pochodzą w prostej linii od drapieżników, a zatem muszą po prostu zjeść odpowiednią ilość zwierzęcego białka. Menu Gourmet Perle zapewnia im ponadto ulubione kocie smaki (różne gatunki mięsa – indyk, tuńczyk, kaczka, jagnięcina, pstrąg, wołowina, dziczyzna, a także niezbędne gotowane warzywa – marchew, szpinak itp.). Lista dań Gourmet Perle dla kocich koneserów obejmuje tak apetyczne pozycje jak:
• Mini fileciki w sosie
• Mini fileciki z warzywami
• Delikatny Mięsny Duet
• Gourmet Perle 3+1
• Les marinades
• Morski Duet

ulotka z białym kotem perskim oraz saszetką kociej karmy na gourmet perlr

Fot: gourmet-kot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.