maj 20

Do Brazylii na pokładzie Fanhansy

Już wkrótce rusza jedna z największych imprez sportowych, prawdziwe święto fanów piłki nożnej. Zapewne każdy wielbiciel footballu doskonale wie, że 12 czerwca sędzia rozpocznie pierwsze inauguracyjne spotkanie Mistrzostw Świata w Brazylii. Niezwykle atrakcyjną niespodziankę przygotowały w związku z tym niemieckie linie Lufthansa, które pierwszy raz w wieloletniej historii zmienią nazwę widniejącą na kadłubie samolotów.

fot:www.lufthansagroup.com

fot:www.lufthansagroup.com

Lufthansa to jeden z największych przewoźników lotniczych na świecie. Obsługuje również rejsy do Brazylii, która przez miesiąc będzie stolicą światowego footballu. Jak wiadomo w Niemczech nie brakuje fanów piłki nożnej i to z myślą o nich linie zmieniły nazwę na ośmiu samolotach na Fanhansa. W ten sposób linie lotnicze stają się dla kibiców oficjalnym przewoźnikiem mistrzostw. Oferta jest oczywiście atrakcyjna dla wielbicieli tego sportu również spoza Niemiec.

Pierwsza maszyna z nowym logo Fanhansa wystartowała 16 maja, na razie z Monachium do Hamburga oraz na londyńskie Heathrow. W sumie nową, sportową nazwę otrzymuje osiem maszyn –  Airbus A319, A320, A321 ponadto dalekodystansowe samoloty Boeing 747-8I oraz Airbusy A340-600 i A330-30.

Jak przystało na tak znakomite linie i wyjątkowe wydarzenie sportowe, nie obędzie się bez dodatkowych promocji oraz atrakcji dla pasażerów. Korzystając z oferty linii można już teraz wygrać bilety do Brazylii, oczywiście na pokładzie maszyn z logo Fanhansa. Szczęśliwi laureaci konkursów otrzymają też bilety na mecze MŚ oraz pakiet turysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.