lut 15

Ferie w Piwnicznej – dom w górach

Piwniczna Zdrój to takie miejsce na turystycznej mapie Polski, które nie wymaga specjalnej rekomendacji. Amatorzy górskich plenerów doskonale znają tę miejscowość. Doceniają widoki, atrakcje turystyczne wszelkiego rodzaju. Jednocześnie chwalą sobie fakt, iż nie jest to zatłoczony, hałaśliwy kurort… Nic więc dziwnego, że jest to cel licznych wyjazdów w okresie ferii.

fot:https://www.facebook.com/pages/DOM-Z-WIDOKIEM-na-wynajem-Piwniczna-Zdr%C3%B3j/294700020547165

fot. z proflu FB

Jeśli jednak marzy nam się naprawdę piękne, stylowe i kameralne miejsce, na pewno warto zastanowić się nad wynajęciem domu, w którym poczujemy się jak… w domu. Oczywiście nie jest to żadna nowość – mniejsze czy większe domki znajdziemy w ofercie noclegowej w każdym zakątku Polski. Ale dom w górach, z dala od zgiełku, z malowniczym pejzażem za oknem, to doskonała propozycja praktycznie dla każdego.

widok z domu

fot: profil FB

Z uwagi na atrakcje, jakie zapewnia nam Beskid i Piwniczna Zdrój, „własny” dom na ferie czy nawet weekendowy wypad, będzie idealną opcją dla amatorów sportu, piechurów, zwolenników błogiego lenistwa, dla rodziny z dziećmi i szukającego weny artysty. Na uwagę zasługuje na pewno znany w Piwnicznej Dom z Widokiem, który swoją nazwę zawdzięcza oczywiście pejzażom za oknem. Trzeba przyznać, że widok na Poprad, ośnieżone przestrzenie, zapiera dech, a może nawet daje natchnienie.
Jednocześnie ten stylowy, zbudowany z bali dom w górach zapewnia pełen komfort i wyposażenie na miarę oczekiwań najbardziej wymagających turystów. Jest to dom całoroczny – do dyspozycji gości od zimy do lata. Na ponad 100 metrach kwadratowych spokojnie rozgości się nawet 10-11 osób. Mamy tu w pełni wyposażoną kuchnię, TV i DVD na spokojne wieczory i komfortowe sypialnie oraz łazienki.

reklama dom z widokiem

Fot: profil FB

Planując niezapomniany weekend we dwoje, wypad z grupą przyjaciół czy też białe szaleństwo na stoku w gronie rodzinnym, na pewno warto pokusić się o taki właśnie dom w górach. Dom, który pachnie drewnem, jest ciepły, przytulny. Może też stanowić swoistą bazę wypadową i wypoczynkową dla amatorów pieszych wędrówek czy całodziennej aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.