gru 15

Jeden karnet MultiPASS dla amatorów narciarstwa

Na fali coraz bardziej intensywnych przygotowań do sezonu narciarskiego, ruszyła właśnie internetowa sprzedaż uniwersalnego karnetu narciarskiego – MultiPASS. Jest to znakomita propozycja dla amatorów białego szaleństwa, ponieważ zapewnia dostęp do 53 ośrodków narciarskich w polskich górach.

fot: e-skipass.pl

fot: e-skipass.pl

Karnet MultiPASS to nowoczesne rozwiązanie, które przynosi korzyści zarówno amatorom narciarstwa, jak również ośrodkom. Dla turystów to wygodna opcja, ponieważ karnet działa na zasadzie karty prepaidowej – po naładowaniu za pomocą telefonu lub komputera, można bez problemu korzystać z wyciągów. Takie komfortowe, nowoczesne rozwiązanie znacznie podnosi atrakcyjność polskich ośrodków narciarskich, również dla turystów zagranicznych.

Jak zatem wejść w posiadanie tak praktycznego karnetu? Wystarczy zamówić go przez internet i wykorzystać przy wejściu na wyciąg. Za każdym razem z konta właściciela karty odliczana jest kwota z 1 dzień jazdy (7 godzin). Po wyczerpaniu środków można ponownie doładować karnet przez portal e-skipass.pl albo aplikację mobilną SKIraport.pl. Warto wiedzieć, że SKIraport.pl to również dostęp do bieżących informacji pogodowych, dotyczących tras narciarskich oraz podgląd online stoków. Pierwsze karnety – 200 szt- można zamówić tylko przez e-skipass.pl, ale już kolejnych 1000 kart udostępni od stycznia także SKIraport.pl. Koszt 5-dniowego MultiPASS to 300 zł i dostęp do wielu ośrodków w polskich górach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.