lut 20

Klif – popularne centrum handlowe w Trójmieście

Trójmiasto, czyli Gdańsk, Gdynia, Oliwa. Kolejne miejsca na mapie turystycznej, które są doskonale znane i bardzo lubiane przez amatorów zwiedzania miast. Trzeba bowiem wiedzieć, że jest to teraz bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu i podróżowania.

gdynia

Gdynia, fot: Shutterstock

Jeszcze nie tak dawno zwolennicy miejskiego zwiedzania mogli usłyszeć nieco krytyczne uwagi pt. „co to za wypoczynek i wyjazd z miasta do miasta”. Dziś industrialna turystyka ma się coraz lepiej. Choć niewątpliwie w przypadku Trójmiasta trudno mówić jedynie o typowo miejskich atrakcjach. Mamy tu bowiem wszystko czego dusza turysty zapragnie – historyczny Gdańsk ze Starówką, nowoczesną, portową Gdynię oraz oczywiście słynne oliwskie organy.

karta klif

Fot: klif.pl

Amatorzy typowo miejskich przyjemności bez problemu znajdą restauracje z różnych kręgów i zakątków świata – od swojskich pierogów, przez greckie dania po modne sushi. Pójdziemy tu do kina, muzeum i na wystawę, odwiedzimy również modne sklepy i galerie. Jeśli chodzi o centrum handlowe Trójmiasto to przede wszystkim gdyński Klif, bez wątpienia najbardziej „trendy” miejsce na zakupy w tym regionie.

liu jo lif

fot:gdynia.klif.pl/

Choćbyśmy nie wiem jak się tego wypierali – lubimy galerie handlowe z modnymi butikami, kawiarniami, restauracjami. Dlatego odwiedzając wybrzeże, warto wpisać na listę zakupowo – poznawczą właśnie Klif, czyli najgorętsze centrum handlowe w Trójmieście. Tym bardziej, że znajdziemy tu wiele miejsc wyjątkowych. Takich jak chociażby butik Liu Jo, który jest jedynym sklepem tej cenionej marki w całym Trójmieście. Najlepszym pomysłem na udaną wizytę w Klifie jest zapisanie się do newslettera i „wypad” do galerii w okresie promocji albo wprowadzania nowych kolekcji. Choć warto wiedzieć, że w tym trójmiejskim centrum handlowym praktycznie cały czas dzieje się „coś” ciekawego. A zatem każda miejska wycieczka do Trójmiasta przyniesie nie tylko wrażenia z gdańskiego portu lub zdjęcie z Neptunem, ale także udane zakupy w Klifie (kliknij).

klif gdynia

fot: galeriehandlowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.