sty 23

Na weekend i na zimowe ferie – last minute Włochy

Włochy – trudno o bardziej kultową, a jednocześnie naprawdę interesującą i atrakcyjną turystyczną destynację. Nie bez powodu to jeden z najczęściej odwiedzanych krajów europejskich. Szacuje się, że turystyka przyjazdowa we Włoszech jest przynosi grubo ponad 30 mld euro i wartość ta ma rosnąć nawet o miliard euro rocznie. Oczywiście polscy turyści dokładają się do tego imponującego wyniku, niemniej jednak zawsze można poszukać wyjazdów korzystnych cenowo, a przede wszystkim pod względem atrakcji. Last minute Włochy w ofercie LOT Travel to doskonały przykład i okazja, aby poznać włoskie miasta, poszusować na nartach, płynąć gondolą…

na zdjęciu Milan nocą

Mediolan
Fot: shutterstock

Za oknami zima dlatego warto wziąć pod uwagę wyjazd w Alpy na narty, do malowniczej miejscowości Sauze d’Oulx. Oferta dotyczy aż 8-dniowego pobytu w alpejskim kurorcie, który słynie z doskonałych tras narciarskich, wyciągów, świetnie przygotowanego zaplecza noclegowego, gastronomicznego i wielu rozrywek. Zakwaterowanie w eleganckim hotelu La Torre SPA & Restaurant, centrum odnowy biologicznej, sauna, basen, malownicze położenie u podnóża gór – to dodatkowe atuty tej atrakcyjnej oferty.

snowboard zjazd Alpy

Fot: lottravel.com

Ale nie samym narciarstwem turysta żyje, a zatem przyjrzyjmy się „miejskim” ofertom – last minute Włochy to możliwość poznania najpiękniejszych miejsc w Mediolanie i w Wenecji (sprawdź).
Czterodniowa wycieczka pod hasłem Wenecja – miasto Casanovy obejmuje m.in.:
• przelot na trasie Warszawa – Wenecja – Warszawa oraz transfer między lotniskiem a hotelem,
• zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu w samym sercu miasta,
• 3-godzinne zwiedzanie miasta z anglojęzycznym przewodnikiem,
• 3-godzinny rejs po wyspach Murano, Burano, Torcello,
• 30 minutowy rejs gondolą.

widokówka z Wenecji z gondolami na przystani

Wenecja
Fot: lottravel.com

Równie interesująco zapowiada się weekend w Mediolanie. Choć motto wycieczki określa miasto mianem stolicy mody i clubbingu, będzie to również świetna okazja do poznania jego historycznego, zabytkowego oblicza, a także najpiękniejszych i najbardziej znanych ulic i dzielnic. Podobnie jak w powyżej organizator zapewnia przelot i przejazd między hotelem a lotniskiem oraz 4-gwiazdkowy hotel. Uczestnicy wycieczki będą mieli okazję poznać miasto dzięki wycieczce z prywatnym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta obejmie zarówno zabytkowe miejsca, jak i modne restauracje, kafejki oraz kluby. W stolicy mody nie może zabraknąć czasu na wizytę w butikach i galerii handlowej.

młoda brunetka cieszy sie na tle kościoła w Mediolanie

Mediolan
Fot: lottravel.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.