lut 14

Paryż – wycieczka do miasta miłości

Wycieczki organizowane przez biuro LOT Travel trafiają w zapotrzebowanie turystów o bardzo różnych zainteresowaniach. Doskonałym przykładem jest propozycja o jakże kuszącym tytule „ Paryż – weekend w mieście miłości”. Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o francuską metropolię, możliwości jest wiele. Można poznawać ją jaką stolicę mody, rozrywki, kultury. Warto odkryć historyczne, zabytkowe oblicze tego miasta. W tym przypadku mamy wycieczkę do Paryża, który jest najpiękniejszym miejscem dla zakochanych.

szczęśliwa para trzymająca się za ręce pod wieżą Eiffla w Paryż wycieczka

Fot: lottravel.com

Ogromnym atutem wycieczek z LOT Travel jest doskonale zaplanowany i zorganizowany pobyt. Począwszy od zagadnień logistycznych (przelot, zakwaterowanie) po atrakcje, zwiedzanie i odkrywanie miasta. Co zatem proponuje nam tym razem biuro turystyczne? Oczywiście przelot na trasie Warszawa – Paryż – Warszawa oraz transfer między lotniskiem a hotelem (3 noclegi w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Paryża ze śniadaniami). Oczywiście standard hotelu i jego lokalizacja są bardzo istotne, ale i tak jeśli chodzi o Paryż wycieczka to przede wszystkim obcowanie z tym niezwykłym miastem. Trzeba przyznać, że plan opracowany przez LOT Travel jest bardzo interesujący.

widok na paryż i wieżę eiffla

Fot: lottravel.com

Pobyt w Paryżu w ramach weekendu w mieście miłości obejmuje wiele atrakcji:
Pierwszy dzień to przede wszystkim podróż, zameldowanie, a potem sporo wolnego czasu na pierwsze kroki po paryskich uliczkach. Zdecydowanie więcej atrakcji przyniesie uczestnikom wyjazdu drugi dzień. Organizator zaplanował m.in. rejs po Sekwanie na pokładzie statku „Marina de Paris”. Podczas tej niezwykłej wyprawy goście spróbują doskonałych francuskich dań i będą mogli podziwiać np. Muzeum Orsay, Consiergerie, Katedrę Notre Dame, Muzeum Luwr, Wieżę Eiffla oraz przepiękne paryskie mosty.
Kolejny dzień to znów porcja niezwykłych wrażeń. Po południu uczestnicy wycieczki do Paryża będą mogli podziwiać miasto z wieży Eiffla, a wieczorem z zapartym tchem obejrzą przedstawienie „Feerie” w najbardziej znanym kabarecie na świecie, jakim jest Moulin Rouge.
Ostatni dzień wycieczki to czas wolny – prawie cały dzień na samodzielne zwiedzanie tego niezwykłego miasta, ponieważ transfer na lotnisko zaplanowano dopiero na wieczór.

most w paryż wycieczka z zapalonymi lampami

fot: lottravel.com

Jeśli chodzi o Paryż wycieczka powinna być dobrze zorganizowana, co gwarantuje nam LOT Travel (sprawdź). Francuska metropolia ma tyle do zaoferowania, że bez dobrego planu można stracić głowę (i sporo czasu) w obliczu tak wielu różnorodnych atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.