sie 10

Poznaj atrakcje Amsterdamu z LOT-em

Amsterdam to miasto legenda i wyjątkowo popularny cel turystycznych wypadów (co roku przybywa tu ok. 4 mln gości). Nic dziwnego skoro mówimy o tzw. Wenecji Północy, mieście, w którym znajduje się ponad 7000 zabytków. Niewątpliwie Amsterdam to atrakcje dla każdego, ale jak poznać i zanurzyć się w takim miejscu mając do dyspozycji zaledwie kilka dni?

Fot: lottravel.com

Fot: lottravel.com

Już samo położenie holenderskiej metropolii czyni z Amsterdamu atrakcje na wielką skalę. Miasto znajduje się nad rzeką Amstel i nad licznymi kanałami (160). Trzy największe kanały Herengracht, Keizersgracht i Prinsengracht są do siebie równolegle, a reszta mniejszych łączy się z nimi promieniście tworząc specyficzną sieć wodną oraz wysepki. Stąd właśnie analogia do legendarnej Wenecji. Ale oczywiście to nie jedyne atrakcje w Amsterdamie. Dlatego mając ograniczony czas na zwiedzanie tego miasta warto robić to z głową albo z… LOT-em.

Fot: lottravel.com

Fot: lottravel.com

W ofercie przewoźnika znajdziemy teraz bardzo kuszącą ofertę wyprawy do stolicy Holandii. Interesującą, bo zaplanowaną, zorganizowaną, umożliwiającą poznawanie miasta bez straty czasu na zastanawianie się nad miejscami, do których wręcz należałoby się wybrać. Wycieczka z lotem trwa 4 dni, a każdy dzień to inne atrakcje Amsterdamu. W cenie mamy nie tylko przeloty, ale także transfer między hotelem a lotniskiem, noclegi, śniadania, zwiedzanie miasta, w tym skorzystanie z audioprzewodnika GPS z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania na różnych przystankach. W ramach czterodniowej przygody w holenderskiej stolicy będzie można także wybrać się do Volendam, Marken i Windmills (z audioprzewodnikiem).

Fot: amsterdam-online.nl

Fot: amsterdam-online.nl

Szczegółowy plan wycieczki przygotowanej przez PLL LOT można znaleźć na stronie przewoźnika. Dowiemy się tu co obejmuje jej koszt, jakie atrakcje Amsterdamu będzie można poznać i kiedy zaplanować wyjątkowe zakupy w stolicy Holandii. Promocyjna oferta LOT to 4-dniowe wycieczki, które rozpoczynają się w każdą sobotę począwszy od 10 września, a skończywszy na ostatnim dniu października (wylot 31.10.2016).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.