paź 18

Smak i koloryt wycieczki Hiszpania last minute

Hiszpania jako cel turystycznych wyjazdów nie wymaga reklamy. Dla niektórych spełnieniem marzeń jest weekendowa eskapada, spontaniczny wyjazd typu Hiszpania last minute (sprawdź) inni co roku planują dwutygodniowy urlop na Costa Brava albo w innym malowniczym regionie tego pięknego kraju.

barcelona czyli Hiszpania last minete

fot: lottravel.com

Co prawda sezon urlopowy mamy już za sobą, a Hiszpania na wakacje to dość odległe przyszłoroczne plany. Warto jednak zainteresować się bardzo atrakcyjnymi propozycjami ze strony LOT-u. nie bez powodu jest to kraj, do którego turyści przybywają praktycznie przez cały rok. W ramach oferty Hiszpania last minute mamy do wyboru trzy bardzo atrakcyjne i jakże różne wycieczki.

Kulinarny weekend w Barcelonie. Już sama nazwa jest niezwykle kusząca. Barcelona – jedno z najpiękniejszych miast na świecie i hiszpańska kuchnia znana z bogactwa smaków i aromatów. W ramach czterodniowej wycieczki uczestnicy mają zagwarantowany przelot samolotem PLL LOT na trasie Warszawa – Barcelona – Warszawa. Zakwaterowanie – 3 noclegi w trzygwiazdkowym hotelu w centrum miasta – to doskonałe warunki i świetna baza wypadowa do poznawania miasta. W ramach Kulinarnego weekendu w Barcelonie odbędzie się także wycieczka piesza po Barcelonie – Wieczór z Tapas oraz wyjazd autokarem na objazdową wycieczkę degustacyjną – „Vino y Cava” – skarby lokalnych winnic.

zdjecie tablicy z informacją tapas  - Hiszpania wakacje

fot: Shutterstock

Królewski Madryt – to temat kolejnej, równie atrakcyjnej propozycji LOT. Madryt jest stolica Hiszpanii, a dodatkowo to najwyżej położona metropolia europejska. W ramach wycieczki organizator zapewnia m.in. przelot na trasie Warszawa – Madryt – Warszawa, transfer między lotniskiem a hotelem, zakwaterowanie w hotelu kalsy „A” lub „T”. oczywiście główną atrakcją jest zwiedzanie i poznawanie hiszpańskiej stolicy, ale nie tylko. Uczestnicy wyjazdu wezmą udział także w wycieczkach do Toledo, Avili i Segowii.

widokówka z Madrytem po zachodzie słońca - Hiszpania last minute

fot: lottravel.com

Najpiękniejsze miasta Hiszpanii – taka wycieczka to spełnienie marzeń każdego turysty. W tym przypadaku organizator zaprasza uczestników do poznania tak wyjątkowych miejsc jak Barcelona Madryt, Sewilla, Kordoba, Grenada i Toledo. Można powiedzieć, że będzie to prawdziwy koktajl i wrażeń – od zabytków i kultury, przez atrakcje takie jak tor Formuły1 aż po pokaz flamenco i oczywiście zakupy, kulinaria rozrywka. Nie są to co prawda całe wakacje w Hiszpanii, ale na pewno możliwość bliższego poznania tego niezwykłego kraju.

Hiszpania last minute - widok na miasto z dachu jednego z hiszpańskich kolorowych domów

fot: lottravel.com

Szczegóły ofert wycieczkowych Hiszpania last minute dostępne na stronie PLL LOT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.