cze 27

Urlopowy odpoczynek na łonie natury

Zabiegani i zajęci mieszkańcy dużych głośnych miast. Czego oczekujemy od urlopu? Bardzo często naszym marzeniem jest odpoczynek na łonie natury, w zgodzie z naturą. Wbrew pozorom nie jest to wymarzony urlop tylko dla zapracowanych rodziców z małymi dziećmi. Amatorzy aktywnego wypoczynku również coraz chętniej wybierają miejsca, które zapewniają ciszę, prywatność i dobry relaks.

fot: domzwidokiem.com

fot: domzwidokiem.com

Nie tak dawno wspominaliśmy o nowych trendach w turystyce krajowej – enoturystyce i poszukiwaniach ciszy na Mazurach. Choć można oczywiście dyskutować z tym czy jest to rzeczywiście turystyczna nowinka. Nie da się jednak ukryć, że coraz częściej szukając idealnego miejsca, noclegów rozglądamy się za komfortem, jaki daje spokój, piękne krajobrazy i możliwość wyboru – jak chcemy wypoczywać. Dla wielu turystów wymarzonym kierunkiem niezmiennie pozostają nasze góry. Przy czym nie zawsze musi być to Zakopane. Ciekawym i godnym uwagi kierunkiem jest np. Beskid Sądecki, miejscowość Piwniczna noclegi w góralskim stylu, np. w Domu z Widokiem.

Dlaczego Piwniczna Zdrój? Miejsce jest wyjątkowe i wręcz idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, seniorów szukających spokojnego relaksu, jak i dla amatorów zdrowej aktywności fizycznej. Pobyt i noclegi w Piwnicznej to okazja do poznania wyjątkowych miejsc, takich jak źródełko Jana III Sobieskiego czy klimatyczna Pijalnia Artystyczna, serwująca zdrowe wody i doskonałe wina. Piwniczna to również nie lada atrakcja jaką jest spływ łodziami Doliną Popradu, czyli fantastyczna propozycja dla amatorów przygód.

Noclegi w Piwnicznej to możliwość pobytu w prawdziwym góralskim domostwie. Goście Domu z Widokiem docenią zarówno lokalizację w spokojnej, cichej okolicy, jak również doskonałe warunki, wygodne pokoje w pięknym domu z prawdziwych bali (więcej informacji tu: Piwniczna noclegi) Widok za oknem oczywiście gratis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.