lis 19

Wyjeżdżamy z prezentem na święta

Prezenty, podarunki, niespodzianki. Niewątpliwie koniec roku to wyzwanie jeśli chodzi o wymyślanie i znajdowanie idealnych podarunków. To również nie lada frajda związana z ich wręczaniem oraz otrzymywaniem. Jak się okazuje prezent na Mikołaja czy też idealny gwiazdkowy podarunek, wymarzony prezent na święta, może zdecydowanie wykraczać poza obszar pod choinką…

Fot: shuterstock

Fot: shuterstock

Mowa oczywiście o coraz popularniejszych prezentach przeżyciach, wydarzeniach. Nie da się ukryć, że jest to trend, który cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Zapewne dlatego, że możemy tu śmiało mówić o naprawdę spełnionych marzeniach. A jak prezenty – eventy mają się do turystycznych wypadów, poznawania nowych miejsc czy też oderwania się od czterech kątów i znanych ulic? Kto przeglądał kiedykolwiek fascynujące i inspirujące serwisy, takie jak np. katalogmarzen.pl (tutaj), ten doskonale wie, że w prezencie na Mikołaja można wręczyć np. zaproszenie na magiczny weekend w malowniczych okolicach w różnych zakątkach Polski. Prezentem na święta może być też lot widokowy czy wyjazd na weekend zwieńczony skokiem spadochronowym.

Geocaching, fot: katalogmarzen.pl

Geocaching, fot: katalogmarzen.pl

Niewątpliwie ogromnym atutem prezentów w formie przeżyć jest ich różnorodność, także w zakresie podarunków „wyjazdowych”. Możemy przecież zafundować na gwiazdkę pobyt w pięknym ośrodku ze SPA, jedną z wielu wycieczek tematycznych po miastach polskich. Z drugiej strony na śmiałków czekają takie przygody ja chociażby geocaching, nauka windsurfingu, kurs nurkowania czy też coraz popularniejsze gry miejskie. Nie brakuje również pomysłów na prezent na Mikołaja dla naszych milusińskich, których możemy zaprosić np. do Parku Linowego albo Parku Przygód. Turystyczny czy przygodowy prezent na święta może być gotowy do zrealizowania praktycznie od zaraz albo trzeba będzie poczekać na nieco cieplejszą aurę.

Preznet dla juniora, fot: katalogmarzen.pl

Prezent dla juniora, fot: shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.