lis 28

Nadchodzi nowe… czyli lepsza jakość gotowania

garnki philipiak - nowa jakość gotowania

Dobre garnki to podstawa wyposażenia każdej kuchni. Nie tylko ułatwiają codzienne gotowanie, ale także podnoszą jakość i smak potraw. Jeszcze nie tak dawno temu wydawało mi się, że to, w jakich garnkach gotuję nie ma najmniejszego znaczenia. Dziś, kiedy gotowanie stało się moją pasją wiem, że wielkie znaczenie mają poszczególne naczynia.

Długo szukałam garnków idealnych aż w końcu udało mi się je znaleźć. Nie byłabym sobą, gdybym swoim wyborem nie podzieliła się z wami. W końcu wy również zasługujecie na gotowanie na wyższym poziomie, niż dotychczas. Co powiecie na garnki Philipiak? Ja jestem w nich zakochana. Dlaczego? Istnieje wiele powodów.

Duży garnek ze stali szlachetnej (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Duży garnek ze stali szlachetnej (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Naczynia sygnowane marką Philipiak to jedyne w swoim rodzaju produkty wykonane z doskonałej jakości, nie odkształcających się i w pełni bezpiecznych dla naszego zdrowia materiałów. Zaprojektowane przez profesjonalistów, dedykowane są wszystkim pasjonatom gotowania bez względu na to, czy dopiero rozpoczynają swoją kulinarną przygodę czy od jakiegoś już czasu podążają jej szlakiem. Garnki Philipiak to naczynia dedykowane osobom, które cenią sobie styl, jakość i smak, a także są miłośnikami zdrowej kuchni i zdrowego sposobu odżywiania się.

Garnki Philipiak jako nieliczne z dostępnych na rynku są antyalergiczne i antybakteryjne. Genialnie wręcz akumulują ciepło, dzięki czemu proces gotowania jest krótszy, a my oszczędzamy sporą dawkę energii. Jeśli dodam do tego wszystkiego fakt, że są absolutnie wszechstronne, zrozumiecie moją miłość do nich. Tego typu garnki można dosłownie wykorzystać do wszystkiego. Świetnie spisują się na kuchenkach gazowych, jak również indukcyjnych i elektrycznych. Z powodzeniem można ich używać również w piekarnikach.

Zestaw do gotowania makaronu (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Zestaw do gotowania makaronu (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że garnki zrewolucjonizują moje życie, pewnie bym się zaśmiała. Dziś to samo powtarzam innym osobom. Jeśli chcecie zmienić ciężkostrawne gotowanie na lekkie i pozbawione tłuszczu, zainwestujcie w dobre garnki. W tych marki Philipiak będziecie mogli gotować bez soli, tłuszczy, a nawet i wody! Będziecie mogli przygotowywać potrawy pełne smaku i aromatu, jak również naszpikowane witaminami i składnikami odżywczymi.

Co by nie mówić o garnkach Philipiak, jedno jest pewne: gotowanie w nich jest wygodniejsze, szybsze i oszczędniejsze, aniżeli w każdych innych garnkach. Philipiak promuje zdrowy styl życia również poprzez charytatywną, prozdrowotną działalność edukacyjną. W ramach organizowanych regularnie „Obiadów czwartkowych” spotykają się znane osoby ze świata filmu, kultury, sportu, dziennikarstwa, lekarze dietetycy i kucharze, a wśród nich, ambasador marki  – Karol Okrasa. Wszyscy dzielą się doświadczeniem i wiedzą na temat zdrowej kuchni. Przeczytaj więcej o tradycji „Obiadów czwartkowych”, działalności i misji marki  oraz o licznych zaletach garnków Philipiak: http://www.obiadyczwartkowe.pl/obiadyczwartkowe.pl/dzialalnosc-philipiak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.