kw. 01

Nie tylko lekcje angielskiego- polish lessons w empiku

Przysłowie – cudze chwalicie swego nie znacie, możemy odnieść do wielu życiowych sytuacji. Atrakcje turystyczne, piękne miejsca, które warto poznać czy zamieszkać w nich – tego szukamy często poza granicami kraju. Tymczasem okazuje się, że dla wielu obcokrajowców nasze Mazury, Beskid, łódzka Manufaktura, Kraków czy wrocławska Starówka, to nie lada atrakcje.

beskid

Beskid, fot: Shutterstock

Nie bez powodu Mazury były jednym z pretendentów do miana cudów świata, a na listach UNESCO znajduje się tak wiele miejsc, obiektów polskich. Również miasta, niegdyś zapomniane miejsca, takie jak nieczynne kopalnie, dawna muzea, obiekty przemysłowe, doskonale wpisują się w trend bardzo modnej turystyki industrialnej, miejskiej. Oczywiście wiele miast w Polsce to cel podróży służbowych, zawodowych. Warto jednak zauważyć, ż przy tej okazji goście zza granicy bardzo często i chętnie organizują sobie krajoznawcze wycieczki, poznają uroki zabytków miejskich czy pomników przyrody.

manfaktura

Manufaktura, Łódź.
Fot: Shutterstock

Inne przysłowie mówi też o tym, że warto mieć koniec języka za przewodnika. A zatem szkoły językowe o kompleksowej ofercie zapraszają również na lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. I co się okazuje? Otóż „polish lessons” – zajęcia przybliżające niełatwy przecież język polski, cieszą się sporym zainteresowaniem. Podobnie jak w przypadku innych kursów można oczywiście dopasować rodzaj zajęć do potrzeb, możliwości poziomu zaawansowania. Polish lessons w szkole takiej jak np. Empik (sprawdź) to pełen wachlarz możliwości – zajęcia grupowe, konwersacji, kursy online oraz przygotowujące do ważnych egzaminów.
Zapewne osoby, które decydują się na dłuższy pobyt w Polsce chętnie korzystają z nauki języka. Jest to umiejętność niezbędna w pracy, ale jest także niezwykle cenna w czasie podróży turystycznych, które przybliżą niezaprzeczalne uroki naszego kraju.

kursy językowe

Fot: empikschool.com

klawisze polska

Fot: shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.