kw. 21

W pracy i na urlopie – Alior Bank dla klienta

Wyjazdy, podróże, wycieczki… Czasem wybieramy modne kurorty, innym razem skusi nas lokalna Starówka, muzea. Zdarza się, że wybieramy „wczasy pod gruszą” znane dziś jako agroturystyka, pieszą wyprawę górskim szlakiem albo mazurskie widoki. Praktycznie zawsze rzeczywistość przypomina nam się w jakiś sposób, chociażby za pośrednictwem… kosztów, które są nierozerwalnie związane z wypoczynkiem.

oszczędności na wakacje

Fot: Shutterstock

Oczywiście inne wydatki i zarządzanie finansami dotyczą eskapady do Gdańska, Zakopanego czy innego modnego miejsca, które generuje niebagatelne koszty, związane np. z wieloma pokusami, atrakcjami. Niemniej jednak wyjeżdżając na nieoblegane Podlasie, do kultowego Ciechocinka albo go tradycyjnej góralskiej chaty, również potrzebujemy sporo środków. W takich „odskoczniach” od cywilizacji wyzwaniem staje się dostęp do tychże funduszy. A zatem tak czy tak, w wielkim mieście i małej osadzie, kluczowe znaczenie ma szybki i łatwy dostęp do własnego portfela. Niekoniecznie rozumianego tak dosłownie.

I tu w sukurs przychodzi bankowość elektroniczna. Banki wręcz prześcigają się w ofertach, atrakcyjnych rozwiązaniach, funkcjach. Na przykład Alior Bank na forach, w opinii klientów zdobywa wiele punktów na plus. Chociażby dlatego, że wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które są w ruchy np. z uwagi na wykonywaną pracę. Tym, którzy mają potrzebę stałego dostępu do środków finansowych, a nie chcą dysponować stale plikiem banknotów (m.in. na urlopie)

Fot: aliorbank.pl

Fot: aliorbank.pl

Czym kierować się przy wyborze banku? Tak naprawdę większość z nich ma podobne oferty. Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej Alior Bank na forum można dowiedzieć się m.in. o funkcjach, zastosowaniach. Oczywiście bankowość elektroniczna to praktycznie stały dostęp do informacji, płatności, większości operacji finansowych. Szybkie przelewy (Express Elixir oraz BlueCash), monitorowanie stanu konta. Klienci Alior Banku mogą również skorzystać z opcji „płacę z alior bankiem”, stworzonej z myślą o zakupach online.

fot: Shutterstock

fot: Shutterstock

W podróży doskonałym rozwiązaniem jest dostęp mobilny który w przypadku Alior Banku oznacza aplikacje na smartfony i tablety, a także bardzo szerokie spektrum funkcji przydatnych nie tylko na urlopie. Na przykład Master Card Mobile, czyli możliwość kupna biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, biletu do kina, opłacanie parkingu, itp. z użyciem telefonu, bez konieczności zasilania dodatkowych kont

Zanim wybierzemy konto, bank, który sprawdza się na co dzień i w czasie urlopu, warto oczywiście poszukać informacji, opinii, poznać dokładnie ofertę. Jeśli chodzi o np. o Alior Bank forum, rekomendacje, oceny w większość odpowiadają opisom usług na stronie banku(sprawdź). Oznacza to, że klient otrzymuje to, na co się zdecydował, produkt, którym był zainteresowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.