cze 29

Dla zdrowia i relaksu – weekend w SPA

Nie zawsze mamy możliwość zaplanowania dłuższego urlopu. Czasem nie pozwala na to sytuacja zawodowa, innym razem budżet czy sprawy rodzinne. Nie zapominajmy jednak, że relaks i odpoczynek dają energię oraz świeży zapas sił. Warto zatem poświęcić sobie chociaż kilka dni, np. wyjątkowy, odprężający weekend w SPA.

fot.www.gleboczek.pl

fot.www.gleboczek.pl

SPA to termin, który oznacza połączenie zabiegów dla zdrowia, urody i relaksu. Podobno nazwa wywodzi się od belgijskiego uzdrowiska, znanego z leczniczych, gorących źródeł. Zapewne dlatego zabiegi SPA kojarzą nam się słusznie z hydroterapią, czystością, wodą i odnową. Dziś marzenia o weekendzie w SPA, w najlepszym wydaniu są w zasięgu ręki. Aby zregenerować siły i dodać sobie blasku nie musimy szukać belgijskich, gorących źródeł. Doskonałym wyborem są komfortowe ośrodki MPM Hotele SPA. Korzystając z oferty tej sieci możemy trafić do jednego z dwóch wyjątkowych miejsc – Głęboczek Villa Resort & Spa albo Villa Park Med & Spa.

Resort Głęboczek to malownicze regiony Pojezierza Brodnickiego i niepowtarzalny mazurski klimat. W Głęboczku możemy zamieszkać w komfortowym hotelu albo w urokliwych, odrestaurowanych chatach. Weekend w tym wyjątkowym miejscu to możliwość skorzystania z basenów, jacuzzi, aromaterapii, zabiegów welleness. Atrakcją jest również wizyta w winnicy oraz zdrowy ruch – na polu golfowym, ścieżkach rowerowych i na szlakach

Ośrodek Villa Park Med & Spa mieści się w kultowym już Ciechocinku, znanym z oferty uzdrowiskowej. Weekend w SPA w Ciechocinku to atrakcje takie jak kąpiele solankowe, wellness, sauna, jaccuzi, słynna wewnętrzna tężnia. Warto wykorzystać weekend w spa na poznanie unikatowej terapii KMI (Kinesis Myofascial Integration). Są to zabiegi rehabilitacyjne, które są prawdziwym wybawieniem dla zmęczonego kręgosłupa.

Brak perspektyw na dłuższy urlop nie musi oznaczać końca marzeń o wypoczynku. Wyjazd na weekend w SPA to zastrzyk energii. Szczególnie, że w ofercie ośrodków nie brakuje specjalnych ofert weekendowych, odprężających pobytów 2-3 dniowych. Dla singla, dla pary i dla rodziny z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.