cze 04

Rzeszów – malownicze okolice, zabytki i… słynne soki dla niemowląt

Z punktu widzenia turystycznej atrakcyjności, Rzeszów to przede wszystkim stolica województwa podkarpackiego. Miasto malowniczo położone na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej.

fot: Wikipedia  MarW

fot: Wikipedia MarW

Można powiedzieć, że wybierając za cel podróży Rzeszów, mamy możliwość połączenia wielu turystycznych ciekawostek i atrakcji. Znajdziemy się przecież w wyjątkowo malowniczym regionie – wyjeżdżając poza miasto możemy podziwiać Rezerwat Przyrody Lisia Góra, obcować z unikatową fauną i florą. Rzeszów i okolice to również liczne szlaki turystyczne, np. Dookoła Rzeszowa czy śladami gen. W Sikorskiego.

Atrakcji nie brakuje również w samym mieście. Na pierwszy plan wysuwa się na pewno słynna Podziemna Trasa Turystyczna Rzeszowskie Piwnice, która stanowi absolutnie wyjątkowy turystyczny szlak łączący dawne piwnice miejskie. Obecnie jest to aż 40 pomieszczeń na trzech podziemnych kondygnacjach. Stare Miasto, Ratusz, liczne zabytki, a także gastronomia i rozrywka to niezaprzeczalne atuty dla turystów przebywających w Rzeszowie.

Podróżując z dziećmi na pewno warto przyjrzeć się jednej z najbardziej nowoczesnych w Europie filii – fabryce Nestle, która słynie z najpopularniejszych soków dla najmłodszych. Choć fabryka jest nowoczesna, a Nestle kojarzy się ze szwajcarską jakością, kultowe już soki dla niemowląt Bobo Frut to jedna z najbardziej znanych marek polskich. Zdrowe i smaczne soki dla niemowląt są produkowane w Rzeszowie już od 47 lat. Z całą pewnością większość rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami zwiedzają to malownicze miasto, ma w podręcznej torbie któryś ze smacznych soczków Bobo Frut. Również nieco starsze maluchy zapewne chętnie zobaczą miejsce, w którym powstają ich ulubione soki.

Najbardziej znane soki dla niemowląt pochodzą z Rzeszowa

Najbardziej znane soki dla niemowląt pochodzą z Rzeszowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.