Category: Warszawa – aktualności

cze 07

Burn Selector Festival przenosi się do Warszawy

W związku z brakiem wsparcia finansowego od Krakowa festiwal muzyki elektronicznej Burn Selector Festival odbędzie się we wrześniu w Warszawie. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół The Knife.  

Kontynuuj czytanie

maj 16

Kontrowersje wokół warszawskiej komunikacji

W ostatnich tygodniach w Warszawie nie milknie burza wywołała przez plany miasta dotyczące zmian w trasach i rozkładach jazdy. Zaprezentowane propozycje – uwzględniające likwidacje lub znaczne skrócenia wielu linii – wywołały ogromną dyskusję i falę protestów. Zmiany są bowiem bardzo kontrowersyjne, a często wręcz niezrozumiałe. Source: Uploaded by user via Agnieszka on Pinterest  

Kontynuuj czytanie

kw. 14

FACTORY ANNOPOL – nowy outlet w Warszawie

Warszawskich miłośników zakupów z pewnością ucieszy fakt, iż zupełnie niedawno w stolicy otwarte zostało kolejne centrum handlowe typu outlet, czyli znane już zapewne wielu FACTORY. Ten ogromny sklep wyprzedający produkty wszelakich marek zagościł teraz na Białołęce, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy.  

Kontynuuj czytanie

mar 28

Kontrowersje wokół nazw II linii metra

Warszawa żyje budową II linii metra już od kilku lat. Prace budowlane diametralne zmieniły życie stolicy i organizację ruchu w jej centrum już kilka lat temu. Chociaż termin oddania centralnego odcinka wciąż jest przesuwany w czasie, ostatnio poinformowano jak będą nazywać się jego stacje. Nie obyło się bez kontrowersji i burzliwych dyskusji.

Kontynuuj czytanie