kw. 23

Park Linowy AdrenaLinaPark w Ogrodzieńcu

Choć idzie jej to opornie, to już pewne – nadchodzi wiosna. Kiedy śnieg wreszcie stopnieje a słupki rtęci na termometrach poszybują w górę, zapragniemy rozrywki na świeżym powietrzu, dzięki której będziemy mogli rozruszać nasze zastane przez zimę kości. Taką możliwość daje nam park linowy AdrenaLinaPark przy Zamku w Ogrodzieńcu.

Park Linowy składa się z 32 przeszkód o łącznej długości 400 metrów na linii czerwonej, która gwarantuje nam godzinę zabawy na wysokości 5-11 metrów, a także z 9 przeszkód na mierzącej 100 metrów linii zielonej, przeznaczonej dla najmłodszych. Obie linie są całkowicie bezpieczne – podczas pokonywania przeszkód uczestnicy są asekurowani przez specjalistyczny sprzęt renomowanych firm.

park linowy

Source: itthing.com via Georgia on Pinterest

Wstęp na poszczególne trasy ograniczony jest wyznacznikami wzrostu: linia zielona przeznaczona jest dla osób do 150 cm, natomiast wstęp na czerwoną linię mają ci, którzy mierzą co najmniej 140 cm.

Park Linowy to świetna rozrywka dla całej rodziny. Co więcej, AdrenaLinaPark znajduje się na Szlaku Orlich Gniazd, więc po przejściu toru przeszkód można ruszyć na spacer i trochę pozwiedzać. Jest to wprost idealny pomysł na weekendową wycieczkę i świetna alternatywa dla niedzieli przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.