cze 03

Ethno Port Poznań Festival 2013

W odrestaurowanych przestrzeniach CK Zamek w dniach 7-9 czerwca odbędzie się szósta edycja Ethno Port Poznań Festival. W ciągu 3 dni koncertów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z niezwykle harmonijną i barwną muzyką etno, łączącą w sobie różne style i tradycje. Czasem będzie to muzyka wesoła, czasem smutna, ale nigdy nie będzie nudna, a każda piosenka opowie słuchaczom inną historię.

Logo Festiwalu Ethno Port Poznań

Celem organizatorów jest pokazanie różnorodności i bogactwa muzyki etno. W trakcie trwania festiwalu usłyszymy i zobaczymy szczególnie wartościowych artystów tworzących klasyczne lub współcześnie zaaranżowane piosenki w stylu muzyki etno.  Na scenie będą występować artyści z różnych stron świata, wywodzący się z odmiennych kultur. Wytrwały słuchacz będzie mógł przekonać się na „własne uszy”, że muzyka jest uniwersalnym językiem, którym przemawia ludzkość. Językiem wyrażającym emocję i pasję, które są podobne w różnych zakątkach świata. Dowie się również, że muzyka jest jedna, a wszelkie podziały są kwestią względną.

Karnet na 3 dni festiwalu można kupić za 80 złotych w przedsprzedaży i za 90 w dniu rozpoczęcia festiwalu. Bilety jednodniowe w przedsprzedaży kosztują 40 złotych, a pojedyncza wejściówka na koncert 20 złotych. Szczegółowe informacje i program festiwalu możemy znaleźć na stronach: www.zamek.poznan.pl oraz http://folkmetal.pl/ethno-port-poznan-festival-2013

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.